Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

orze biay  4 20180312 1466635820Nasza szkoła została zgłoszona do konkursu plastycznego organizowanego przez Kancelarię Senatu. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu godła z orłem symbolizującego dowolny okres państwowości polskiej. Senatorowie, organizując konkurs, chcą uczcić przypadające w tym roku 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Jedną szkołę mogły reprezentować trzy prace. Ich wybór był niezwykle trudnym zadaniem, gdyż wszystkie, które wpłynęły, reprezentowały bardzo wysoki poziom. Wykonanie niektórych wymagało wielu godzin żmudnej pracy, z kolei inne zaskakiwały techniką wykonania i oryginalnością. Ostatecznie wybrano prace Huberta Szpakowskiego z kl.IVa, Zuzanny Krężel z kl. IVb i Dominika Ciołka z kl.IVb. Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie na dalszych etapach konkursu.