Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

karate 2 20180312 1132679223W dniach 03-04.03 odbyły się międzynarodowe zawody w Bydgoszczy. W zawodach udział wzięło 514 zawodników z 48 klubów z kraju, jak i z zagranicy (Czechy.Rosja.Ukraina....). Warto dodać że KLUB KARATE KAMIKAZE W KLASYFIKACJI GENERALNEJ ZDOBYŁ 2 MIEJSCE wywalczylismy łącznie 14 złotych, 14 srebrnych oraz 24 brązowych medali. Z Lipian startowało 4 zawodników, którzy godnie reprezentowali Gminie Lipiany oraz szkołę podstawową: Andżelika Wierzbicka, Franek Przybylski, Adam  Pieczyński, Damian Mroczkowski.
Oto wyniki zawodników z sekcji Lipiany:
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW - BRĄZ
1. Bartosz Malinowski
2. Adam Pieczynski
3. Franciszek Przybylski

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - SREBRO
1. Adam Pieczynski
2. Franek Przybylski

Świetną postawą wykazali się Damian Mroczkowski, który przegrał walkę o brązowy medal oraz Andżelika Wierzbicka która stoczyła dwie walki w kategorii KUMITE, niestety tym razem nie stanęła na podium.