Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

vii mistrzostwa szko o puchar starosty 3 20180305 1854850891Dnia 1 marca 2018 odbyły się w Zespole Szkół Nr 2 w Pyrzycach, VII Mistrzostwa dla Szkół o Puchar Starosty Pyrzyckiego. W rywalizacji wzięły udział zespoły z 6 szkół naszego powiatu. Uczniowie z Bielic, Dolic, Przelewic, Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach, Społecznego Gimnazjum w Pyrzycach oraz nasza szkolna drużyna, zaprezentowały swoje umiejętności w sześciu dziedzinach tematycznych oraz turnieju wiedzy ogólnej.
Po wykonaniu różnorodnych zadań w blokach: informatycznym, hotelarskim, żywieniowym, ekonomicznym, techniczno-samochodowym, sportowym i konkursie 1 z 6, nasz szkolny zespół w składzie: Jakub Ciepliński (3A), Jędrzej Rękawek (2B), Martyna Wilanowska (3A), Wiktoria Wilk (3A) - blok zawodowy oraz Patryk Białkowski (3B), Filip Łukowski (3B) i Aleksandra Kałek (2A) - blok sportowy, uplasowali się na pierwszym miejscu i zdobyli Puchar Starosty Powiatu Pyrzyckiego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!