baner LO new

zimowy turniej sportowy 10 20180221 1077643895Po feriach zimowych - 09 lutego 2018 r. - odbył się Zimowy Turniej Sportowy dla grup przedszkolnych i klas I-III zorganizowany przez panie: M. Bińkowską i J. Schmach. Głównym celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności ruchowej, integracja uczniów oraz rywalizacja fair play. Na zawodników czekały zimowe konkurencje typu: zbieranie rozsypanych kulek śniegowych, toczenie kuli śniegowej, slalom między pachołkami (unihokej), skoki przez górki śniegowe. Po przeprowadzonych konkurencjach ogłoszono wyniki. Uczestnikom imprezy wręczono upominki i dyplomy. Turniej przebiegał w miłej i radosnej atmosferze, której towarzyszyły wielkie emocje i sportowa rywalizacja.