Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

20180213 095526Po raz pierwszy uczniowie klas 3 mieli możliwość uczestniczenia w Ogólnopolskich Konkursach  STYPENDIADA  zorganizowanych przez Firmę Edukacyjną ORZEŁ ze Skierniewic.
W dniach 27 listopada - 7 grudnia 2017r. chętni uczniowie z kl. 3b wzięli udział w  konkursie: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym i plastycznym. Organizacją przeprowadzenia konkursów w naszej szkole zajęła się p.B.Kaniewska, a zmagania konkursowe uczniów nadzorowała komisja w składzie: p.J. Schmach i p.A. Gąsiorowska. Długo uczniowie musieli czekać na wyniki, aż w końcu 13 lutego 2018 r. poznali uzyskaną przez siebie punktację, otrzymali dyplomy i nagrody. Tytuł Finalisty konkursów i wyróżnienia otrzymał Filip Waliłko, natomiast tytuł uczestnika konkursów: Mikołaj Adamczewski, Maja Drapała, Michał Dykiert, Ada Pędziwiatr, Nikola Pieczonka, Jagoda Zabiegalska.
Uczniom gratulujemy wzięcia udziału w ogólnopolskich zmaganiach konkursowych i pierwszych sukcesów. Życzymy powodzenia w dalszej edukacji.

Szkolny Koordynator
Ogólnopolskich Konkursów
STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA

20171127 125303