Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

oboz sportowy w guchoazach 20 20130923 1953145561W dniach 21 - 30 sierpnia 2013 r. młodzi sportowcy Szkółki Piłkarskiej Nivea Zespołu Szkół w Lipianach uczestniczyli w obozie sportowo - wypoczynkowym w Głuchołazach. Atrakcji było co niemiara, m.in: zwiedzanie ZOO w Opolu, wejście na najwyższy szczyt Gór Opawskich po stronie polskiej, pobyt w Zlate Horach (miasto w Czechach), wejście na Górę Chrobrego z zabytkową kapliczką św. Anny z 1908 r. w rejonie Głuchołaz, codzienne dyskoteki, treningi specjalistyczne na hali i boiskach piłkarskich, płukanie złota, kąpiele w basenie, pobyty w grocie solnej oraz sparingi.

To już drugi taki obóz (w poprzednim roku miał on miejsce w Kołobrzegu), w którym uczniowie Zespołu Szkół brali udział w letnim wypoczynku na sportowo. Organizatorem obozu było Starstwo Powiatowe w Pyrzycach.