Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

W dniach 3 - 23 października nasza szkoła uczestniczyła w akcji zbierania monet organizowanej przez Fundację "Być Bardziej" w ramach programu "Dzwonek na obiad" pod honorowym patronatem Wojewódzkich Kuratorów Oświaty. W ramach tej akcji uczniowie zbierali drobne monety, które przeznaczone będą na zakup obiadów dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej.
Równolegle prowadzony był konkurs dla klas na zebranie jak największej ilości monet. W klasach 0 – 3 SP zwyciężyła klasa 3 b – 9,054 kg (wych. Beata Kaniewska), II miejsce zdobyła klasa 3 a – 8,214 kg (wych. Karolina Sobczak), a III miejsce - klasa 3 d – 7,391 kg (wych. Anna Gąsiorowska).
W klasach 4 - 7 SP i 2 - 3 gimnazjum najwięcej monet zebrała klasa 5a SP – 10,28 kg (wych. Anna Rękawek), II miejsce - klasa 5b SP – 9,815 kg (wych. Renata Łukowska), a III miejsce - klasa 6 b SP – 8,324 kg (wych. Tomasz Jurkiewicz).
W sumie zebrano ponad 90 kg monet (44 359 sztuk) na kwotę 1171,89 złotych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w akcji!

Organizatorzy: Anna Dacko i Marzena Tomczak