Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

turniej samuraj cup o puchar prezydenta szczecina 4 20171219 102128651816.12.2017 roku odbyła się kolejna edycja Turnieju Samuraj Cup o Puchar Prezydenta Szczecina, w którym udział wzięło 213 zawodników i zawodniczek z ośmiu klubów.  Z Lipian udział wzięło pięciu zawodników, którzy  reprezentowali  szkołę podstawową oraz Gminę Lipiany .
1. Adam Pieczyński
2.Damian Mroczkowski
3.Franek Przybylski
4.Filip Hawryluk
5.Sebastian Narolski
Start chłopców był bardzo udany . Szczególnie debiut naszej drużyny chłopców 9 lat oraz kata indywidualne chłopców - Adasia Pieczyńskiego, który w tej konkurencji miał 35 przeciwników. W klasyfikacji klubowej  zajęliśmy  pierwsze miejsce, a najlepszym zawodnikiem turnieju został  zawodnik z naszego klubu „Kamikaze” Cezary Wilk.


Nasze wyniki
1. Adam Pieczyński -  kata indywidualne chłopców -   złoty medal
2.Adam Pieczyński,  Filip Hawryluk,  Franciszek Przybylski - kata drużynowe chłopców 9 lat - złoty medal 
3. Sebastian Narolski - KUMITE indywidualne chłopców - brązowy medal
Wszystkim bardzo mocno  gratuluję i życzę powodzenia w 2018 r.