Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

uroczysta gala wrczenia nagrod w konkursie pn pocztowka z wakacji 6 20171206 19111998466 grudnia 2017 roku w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie pn. „Pocztówka z Wakacji”, zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską - Kuleszę.
Laureatem I miejsca został między innymi uczeń naszej szkoły Piotr Trojanowski z klasy IV B SP wychowanek pani Marzeny Tomczak, która jest też nauczycielem plastyki Piotra.
Jedną z wielu nagród, które otrzymał Piotr Trojanowski jest strona w kalendarzu Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2018 z jego własnoręcznie wykonanym rysunkiem „Żurawie w Stoczni Szczecińskiej”. Na pewno niezapomnianym przeżyciem było też udzielenie krótkiego wywiadu dla Polskiego Radia Szczecin.
Zachęcamy do brania udziału w konkursach bo jak widzimy naprawdę warto!