Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

turniej karate 2 20171002 1374389295W niedzielę 24.09.2017r w Baniach odbył się Drugi Turniej Nadziei Olimpijskich Karate WKF Białych i żółtych pasów. W turnieju wzięło udział prawie 100 zawodniczek i zawodników w kategorii Kata indywidualne oraz Kumite indywidualne. Nasi goście przyjechali ze Szczecina, Polic, Stargardu, Gryfina, Ińska, Węgorzyna, Kłodzina, Myśliborza, Lipian, Pyrzyc. Zawodnicy Klubu Karate Kamikaze Sekcja Lipiany reprezentowali Gminę oraz Szkołę Podstawową w Lipianach, zdobyli łącznie 13 medali. W tym 3 złote, 3 srebrne i 7 brązowych. Biorąc udział w konkurencji Kata i kumite indywidualne. Najlepszym  zawodnikiem turnieju  został  Franek Przybylski zdobywając 2 złote medale
2.Franek Przybylski         złoto Kata I złoto Kumite
2. Damian Mroczkowski    złoto Kata
3. Sebastian Narolski        srebro Kumite i brąz kata
4. Kacper Podskalny         srebro  kata
5. Szymon Nowaczek        srebro kata
6. Michał Prymus              brąz kata i brąz kumite
7. Filip Hawryluk                brąz kata
8. Marcel Stawicki             brąz  kata
9. Adam  Muzyk                brąz  kata
10. Ignacy  Kiełpiński         brąz kata
Wszystkim zawodnikom gratuluję sportowej postawy i odwagi oraz życzę dalszych sukcesów.