Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

gala dobroczynnoci 4 20170710 12870839755 czerwca w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Lipianach odbyła się Gala Dobroczynności ( dawny Dzień Sponsora). W tegorocznej imprezie wzięło udział wielu darczyńców, którzy w trakcie całego roku wspierają finansowo i materialnie działania nauczycieli, i uczniów naszej placówki. Podczas spotkania dyrektor ZS w Lipianach wraz z organizatorami uroczyście wręczyli Certyfikaty Dobroczynności przedstawicielom instytucji, firm, organizacji pozarządowych oraz osobom prywatnym. W miłej atmosferze, przy zapachu kawy i domowego ciasta, goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez Małgorzatę i Bartosza Michalczyków oraz zespół Babilon.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.