Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Festiwalu. Na XIV Ogólnopolski Przegląd Pieśni Wielkopostnych wpłynęło 117 z całej polski: Barlinka, Górna, Chojny, Dębna, Morynia, Tuczna, Tucholi, Boleszkowic, Mieszkowic, Mechowa, Suchowa, Gorzowa, Szczecina, Chełmna, Chełma, Lubina, Dolic, Mirosławca, Czaplinka, Kostrzyna, Nowego Sącza, Gliwic, Zielonej Góry, Żuromina, Olsztyna, Nowogardu, Choszczna,m Olecka, Sulechowa i Lipian. Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za to, że z nami byliście w tej nietypowej formie jaką jest konkurs online. Ogromnie żałujemy, że nie mogliśmy się spotkać na żywo, by poczuć ten niesamowity klimat, który towarzyszył nam rokrocznie. Wierzymy, że uda nam się spotkać w przyszłym roku.
Werdykt jest jeden ale dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami, bowiem każdy wniósł do konkursu coś innego i stał się jego częścią!
Dziękujemy z całego serca Komisji Jury, Przewodniczącemu Michałowi Graboskiemu oraz członkom Amal Anani- Schmach, Marii Koroch, Monice Kisielewicz, Łukaszowi Stachyrze oraz Wojciechowi Schmachowi, którzy wyłonili wyróżnionych i Laureatów naszego przeglądu. Dziękujemy za współpracę i wierzymy, że będziecie z nami za rok :)

Kierownik organizacyjny: Małgorzata Michalczyk

 


jury festiwalu

wyroznieni

laureaci 3

laureaci 2

laureaci 1