IMG 2427Jak co roku w drugim tygodniu ferii organizowane są na terenie powiatu pyrzyckiego różnego rodzaju imprezy sportowo - rekreacyjne. Głównym organizatorem jest Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach. W czwartek 20 lutego przypadły zawody badmintonowe w hali przy ul. Kopernika w Lipianach. Współorganizatorami turnieju był Zespół Szkół w Lipianach oraz Uczniowski Klub Sportowy "Olimpionik" Lipiany - Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa. Frekwencja dopisała i do zawodów przystąpiło 34 zawodników. Większość uczestników stanowili uczniowie ZS w Lipianach, ale nie zabrakło także zawodników ze Szczecina, Pyrzyc, Barlinka i Mostkowa (a nawet z Anglii). Były nagrody - medale i słodycze ufundowane przez PMOS w Pyrzycach, czapeczki, skarpetki klubowe oraz lotki ufundowane przez UKS "Olimpionik" Lipiany. Ponieważ zawody przypadły na tłusty czwartek nie mogło zabraknąć pączków które ufundowali organizatorzy Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa. Rozegrano ogółem 62 pojedynki w 6 kategoriach. W swoich kategoriach zwyciężyli: Amelia Pytel, Mateusz Sykuła, Michał Sobolewski, Ola Wróblewska, Piotr Trojanowski i Lena Borys.

Cała klasyfikacja oraz protokół z turnieju znajduje się w pliku .pdf poniżej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie na turniej w okresie feryjnym. Do zobaczenia za rok!

- prokokół z zawodów .pdf

Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa