Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

W holu szkoły można podziwiać wystawę prac dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlicy szkolnej. Uczniowie wykonali przepiękne ramki do zdjęć, wykorzystując skorupki orzechów, kolorowe paski papieru, tektury oraz makarony.
Z darów jesieni zebranych podczas spaceru do parku powstawały pomysłowe prace. Liściaste jeże, kasztanowe ludziki oraz zwierzaki i stworki z wykorzystaniem dyni, żołędzi, kasztanów i jarzębiny.
W czasie zajęć dzieci poznają różnorodne techniki plastyczno- techniczne. Można podziwiać interesujące prace wykonane metodą collage- przepiękne, kolorowe pawie i kompozycje wymyślone przez dzieci, do których wykorzystano strużyny kredek oraz pocięte rolki po papierowych ręcznikach. Uczniowie stworzyli również swój „podwodny świat”, są to ruchome obrazki wykonane metodą wydzierania i wycinania z kolorowego papieru.