IMG 20200113 WA0001 1Z przyjemnością informuję, że 3 uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu plastycznego „Bezpiecznie nad wodą” organizowanego przez Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie wraz z Partnerami projektu „Wakacje z wyobraźnią”- edukacja w obszarze bezpieczeństwa nad wodą w województwie zachodniopomorskim, który został dofinansowany w 2019 roku z rządowego ”Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020, koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Komisja konkursowa spośród ponad 800 nadesłanych prac z całego województwa zachodniopomorskiego wyłoniła 13 laureatów a wśród nich 3 uczniów z naszej szkoły: Joanna Janerka klasa 1a SP, Lena Szpakowska oraz Norbert Nowicki kl. 3b SP. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bonu o wartości 300 zł oraz pamiątkowe kalendarze. Serdecznie gratulujemy!
Dorota Boguszewska
BNW2