rodzinne gryllowanie 1 20140627 142112888421 czerwca  przy hali rekreacyjno – sportowej w Lipianach odbyło się rodzinne GRYLLOWANIE zorganizowane przez Fundację na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Moja Młodość”. Piknik miał na celu, zachęcenie rodzin do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Fundacja wraz z Samorządem Uczniowskim i nauczycielami Zespołu Szkół przygotowała wiele atrakcji m. in.: festiwal talentów, dziecięca wioska piracka, fantomania, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz Straży Strażackiej, wielopokoleniowy mecz piłki nożnej, kiermasz książek. Podczas imprezy można było zjeść pyszne gofry w pirackiej wiosce, ciasta na kiermaszu ciast, pajdy chleba ze smalcem, kiełbaski z grilla czy sałatki, surówki i szaszłyki warzywne w nie tylko owocowym kąciku. Piknik odbył się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Lipiany.

button galeria