Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

image001C66880AC CC2D FC47 F627 FF3AFCE098FCDnia 06.10.2019 odbył się I Otwarty Turniej Karate ANTAI CUP w Baniach. W turnieju wzięło udział prawie 200 zawodników z 14 klubów. Zdobyliśmy łącznie 66 medali w tym 11 złotych, 20 srebrnych i 35 brązowych, co nam dało 1 miejsce w klasyfikacji medalowej. Bardzo dziękujemy za udział w zawodach wszystkim dzieciom jak również rodzicom którzy ich wspierali. Dziękujemy rodzicom, którzy pomagali przy organizacji turnieju. Dziękujemy wszystkim klubom za przybycie oraz sportową rywalizację. Gratulujemy wszystkim zdobytych medali i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach. Gminę Lipiany oraz szkołę podstawową w Lipianach reprezentowali Złote medale: 1. Franek Przybylski KUMITE 2. Jędrzej Skrzypek Kihon 3. Jędrzej Skrzypek KATA Srebrne medale: 1. Lena Bejuk kihon 2. Ignacy Kiełpiński KATA 3. Adam Pieczynski KUMITE 4. Kacper Podskalny KATA Brązowe medale: 1. Filip Hawryluk KUMITE 2. Ignacy Kiełpiński Kihon 3. Damian Mroczkowski kihon 4. Damian Mroczkowski kata 5. Franciszek Przybylski KATA 6.Nabila Saleh KATA 7. Nabila Saleh Kumite 8. Filip, Franek, Adam KATA DRUŻYNOWE Gratulujemy zwycięzcom.