Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

fina wojewodzki la 4 20140612 2008031131Dnia 04.06.2014r. w dalekim Białogardzie odbył się finał indywidualnych zawodów LA szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę, ale i powiat reprezentowała dwójka uczniów. Mimo skromnej obsady zawody udały się rewelacyjnie. Szymon Karasiewicz zdobył złoty medal wygrywając  bieg na 2000m, połowę dystansu pokonując tylko w jednym bucie. Jakub Cech rzucając dyskiem na odległość ponad 39 metrów zapewnił sobie brązowy medal, co jak na ucznia klasy drugiej jest rewelacyjnym wynikiem i w przyszłym roku można liczyć na wzrost formy. Jakub powinien cieszyć się tym bardziej, że wygrał również z reprezentantem Przelewic który zawody powiatowe ukończył na pierwszym miejscu (Jakub był drugi, a do finału dostał się wypełniając minimum) jednak mimo to stanął na podium. Zwycięzcom gratulujemy.

Przemysław Mierzwa

button galeria