Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

badminton - ims 6 20140608 1664390144Dnia 17 maja 2014 r. w hali Zespołu Szkół w Kozielicach zostały rozegrane zawody powiatowe w badmintonie. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Amelia Pytel (IV b), Natalia Pietras (Vb), Filip Łukowski (Va) oraz Łukasz Grzebieniek (VIb).  Duży sukces odniósł Filip Łukowski, który z łatwością przebrnął eliminacje wygrywając wysztkie mecze. Finał okazał się bardzo wyrównany, każdy z finalistów uzyskał ten sam wynik, a o miejscu medalowym decydowała dogrywka. Filip ostatecznie zajął III miejsce zdobywając brązowy medal.  W finale o miejsca IV - VI Łukasz Grzebieniek zajął V miejsce. Dziewczęta Amelia i Natalia zajęły w swoich grupach III miejsce i nie zdołały awansować do finałów. Sobotni wyjazd zakończył się miłym akcentem - wizytą w McDonald's.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Krzysztof Trojanowski

button galeria