Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

dzie sponsora 12 20140528 100067868015 maja w Zespole Szkół w Lipianach odbył się Dzień Sponsora. W tegorocznej imprezie wzięło udział wielu darczyńców, którzy w trakcie całego roku wspierają finansowo i materialnie działania nauczycieli, i uczniów naszej placówki. Podczas spotkania dyrektor ZS w Lipianach wraz ze sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uroczyście wręczyli podziękowania przedstawicielom instytucji, firm, organizacji pozarządowych oraz osobom prywatnym. W miłej atmosferze, przy zapachu kawy i domowego ciasta, goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej, licealistów oraz nauczycielek z zespołu „Ale Babki”. Tradycyjnie „gwoździem” programu okazał się występ nauczycieli, który wywołał salwy śmiechu i masę gromkich braw. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Zespół ds. marketingu
Aleksandra Przybylska

button galeria