Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

plakatSerdecznie zapraszam uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie e-learningowym "Bądźmy klimatyczni” organizowanym przez AUREUS Advisors Sp. Z o.o. w Poznaniu.
Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2014 r. W tym czasie uczniowie biorą udział w szkoleniu e-learningowym, zakończonym testami sprawdzającymi wiedzę uczestnika. W drugim etapie trwającym od 1 czerwca do 18 lipca 2014r. znajdą się finaliści, których zadaniem będzie wykonanie pracy artystycznej nawiązującej do tematyki konkursu.
Organizator konkursu przewidział nagrody:
- za III, II i I miejsce w konkursie indywidualnym – aparat fotograficzny, smartphone, tablet,
- nagrodę dla trzech najlepszych klas – pen drive’y
- nagrodę dla najlepszej szkoły podstawowej - projektor

Konkurs „Bądźmy klimatyczni” to połączenie świetnej zabawy i poszerzenia swojej wiedzy.
Nowoczesne szkolenie e-learningowe dostarczy Wam mnóstwo rozrywki, a jednocześnie dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat klimatu i zachodzących w nim zmian oraz możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii w codziennym życiu.

Nie zwlekaj i zaloguj się wraz z przyjaciółmi do szkolenia między 1 kwietnia a 31 maja i wygraj nagrodę dla siebie, klasy lub szkoły!

Szczegóły u pani Renaty Łukowskiej