Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

dzie projektow edukacyjnych 1 20140329 170747724921 marca w naszej szkole odbyła się prezentacja projektów edukacyjnych, którą przygotowywali uczniowie klas II i III. W tym roku gimnazjaliści zachwycili wszystkich swoim zaangażowaniem i pomysłowością. Członkowie jury: wicedyrektor Małgorzata Alwin, ks. Robert Żołnierzów, Marta Malanowska oraz Jacek Adamski oceniali aż 14 projektów. Uczniowie prześcigali się w pomysłach. Podczas prezentacji można było ujrzeć bohaterów sprzed wieków, obejrzeć walkę rycerską, zobaczyć czy dopalacze są szkodliwe, czy też wybrać się na wirtualny spacer ulicami Lipian. Nie zabrakło ciekawych pomysłów na rozgrywki sportowe, podróży palcem po mapie oraz wypraw do krainy baśni braci Grimm i serca Stanów Zjednoczonych - Nowego Jorku. Najwięcej emocji wzbudził jednak występ uczniów klasy III gimnazjum (opiekun p. Julita Herezo), którzy pierwszorzędnie „ Rozmawiali o życiu piosenkami Agnieszki Osieckiej”. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

button galeria