Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

pika koszykowa - licealiada 1 20140320 176811502705 marca 2014 roku na hali w Lipianach odbyła się powiatowa Licealiada w koszykówce. W mistrzostwach powiatu szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział 2 reprezentacje dziewcząt i 3 chłopców.  Za organizację zawodów odpowiedzialny był Artur Lipski. Sędziami byli: Krzysztof Trojanowski i Kamil Podgórski – sędziowie związkowi Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki.
DZIEWCZĘTA
I m                  ZS nr 1 Pyrzyce – opiekun Rafał Krzentowski
II m                 ZS Lipiany – opiekun Artur Lipski
CHŁOPCY
I m                  ZS Lipiany – opiekun Artur Lipski
II m                 ZS nr 2 CKU Pyrzyce – opiekun Krzysztof Szymański
III m                ZS nr 1 Pyrzyce – opiekun Rafał Krzentowski

Wojciech Wereśniak

button galeria