Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

rozpoczcie roku szkolnego 1 20130923 1861958065W poniedziałek 2 września 2013 roku na terenie Zespołu Szkół odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. W apelu uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcące. Po rozpoczęciu uroczystego apelu przez przedstawicieli samorządu uczniowskiego głos zabrała Dyrektor Zespołu Szkół Pani Dorota Chrobrowska, która powitała wszystkich uczniów po wakacyjnej przerwie.

Następnie Burmistrz Lipian Krzysztof Boguszewski, który życzył uczniom wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym, wręczył List gratulacyjny oraz przyznał stypendium Marcinowi Krężlowi za najlepsze wyniki maturalne. Kolejnym punktem uroczystości było złożenie uroczystej przysięgi uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

Po uroczystym apelu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym.