dzien bez plecaka 01

Najnowsza zabawa w naszej szkole, czyli DZIEŃ BEZ PLECAKA - BACKPACK DAY. Pierwszego kwietnia w naszej szkole przebiegły pod hasłem “Dzień bez plecaka”. Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki... Akcja “Dzień bez plecaka” ogłoszona przez Samorząd Uczniowski obudziła w uczniach niespotykane pokłady kreatywności. Uczniowie byli widziani z klatkami dla zwierząt, sklepowymi koszykami, podróżniczymi walizkami, wiadrami, wózkami, legowiskami dla zwierząt, turystycznymi lodówkami, a nawet z kajakiem... Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia rzeczy. Jak widać na zdjęciach, pomysłów było sporo i niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym pojemnikiem na przybory i książki.

dzien bez plecaka 02