fina wojewodzki w badmintonie druynowym w ramach igrzysk dzieci 22 20171217 1692931786W dniu 14 grudnia 2017 r. w Sianowie na 7 kortach zostały rozegrane Finały Wojewódzkie w Badmintonie Drużynowym. Miły prezent świąteczny sprawili nam najmłodsi badmintoniści Szymon Wróblewski (Va) oraz Piotr Trojanowski (IVb), którzy wywalczyli wysokie IV miejsce w województwie. To duża niespodzianka, gdyż była to najmłodsza drużyna w finałach. Dobry występ zanotowały również dziewczęta w składzie Nadia Kowalska (VIa) oraz Nikola Lipska (VII c), które zajęły VII miejsce. W sumie 18 punktów badmintoniści Akademii Badmintona "Olimpionik" Zespołu Szkół w Lipianach dokładają dla szkoły oraz powiatu za finały wojewódzkie do współzawodnictwa szkół w ramach Igrzysk Dzieci.

Gratulujemy i życzymy dalszych udanych występów.

Przy okazji zachęcamy i zapraszamy wszystkich chętnych na treningi w poniedziałki i środy od godz. 16.00.

Krzysztof Trojanowski