Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

Z okazji tygodnia szekspirowskiego odbyły się w naszej szkole warsztaty zdobienia masek oraz konkurs w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół. Konkurs podzielony był na cztery kategorie wiekowe. W kategorii klas 0 -1 laureatami zostali: I miejsce- Lena Borys- 0a, II miejsce- Lena Szpakowska- 0a , III miejsce- Norbert Pietrzak- 1a. W klasach 2- 3 nagrodzeni zostali: I miejsce- Hubert Szpakowski- 3a, II miejsce- Anastazja Czak- 2a, III miejsce- Hanna Boguszewska- 2d. W kategorii klas 4-6 I miejsce zajęła Maja Sawa- 5b, II miejsce wywalczył Jakub Pytel- 5b, III miejsce- Natalia Gołębiowska- 4a. Wśród uczniów gimnazjum I miejsce otrzymała Inez Szachnitowska- 2B, II miejsce- Martyna Krawczyńska- 2B, III miejsce- Magdalena Wróbel- 2B. Wszystkie maski można oglądać na wystawie w holu w czerwonym budynku. Nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Lipian pan K. Boguszewski.